Dziedziny tłumaczenia

 

W Lingua Lab świadczymy kompleksowe usługi tłumaczeniowe dla firm i instytucji. Nasi tłumacze nie tylko mogą wylegitymować się doskonałymi umiejętnościami translatorskimi, ale również posiadają rozległą wiedzę z zakresu różnorakich dziedzin (np. medycyna, prawo, ekonomia, finanse, bankowość, marketing i in.). Dzięki temu każdy dokument trafia do odpowiedniego specjalisty z wykształceniem kierunkowym zbieżnym z tematyką przekładanego tekstu.

 

W Lingua Lab oferujemy następujące profesjonalne usługi translatorskie:

 

Ponadto wychodząc naprzeciw złożonym, indywidualnym potrzebom naszych klientów, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu lokalizacji oprogramowania oraz DTP (składu do druku).  Gwarantujemy terminową realizację dowolnego projektu językowego – zawsze najwyższej jakości.  

 

Przekaż Lingua Lab do tłumaczenia dokument z dowolnej dziedziny, a natychmiast otrzymasz bezpłatną wycenę.  

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij