Tłumaczenia dokumentów dla firm

Lingua Lab świadczy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczenia dokumentów firmowych. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne we wszystkich językach europejskich, azjatyckich i bliskowschodnich. Proces przekładu odbywa się przy użyciu nowoczesnych narzędzi wspomagających i przyspieszających tłumaczenie i jednocześnie obniżających jego koszty. 

 

Proponujemy najwyższej jakości tłumaczenia dla Twojej firmy w następujących dziedzinach:

 

Wychodząc naprzeciw złożonym, indywidualnym potrzebom naszych klientów, oferujemy ponadto dodatkowe profesjonalne działania m. in. z zakresu lokalizacji, DTP (składu do druku), a także outsourcingu językowego (budowanie działów tłumaczeń wewnątrz firm).

 

Już dziś skontaktuj się z Lingua Lab, aby ustalić indywidualne warunki współpracy. Zapytaj o korzystne pakiety Business to Business dla firm i wydawców. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, krótki czas realizacji zleceń oraz dogodny termin płatności. Ofertę każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. 

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij