Tłumaczenia książek

Lingua Lab jako doświadczone biuro tłumaczeń specjalizuje się w profesjonalnym przekładzie szeroko rozumianej literatury. Z największą starannością tłumaczymy książki z języka polskiego na języki obce oraz z języków obcych na język polski. Dysponujemy licznym zespołem wykwalifikowanych tłumaczy, dlatego zajmujemy się przekładem wszystkich rodzajów książek – od poradników, przez literaturę piękną, aż po skomplikowane publikacje naukowe. Wszystko odbywa się z zachowaniem całkowitej poufności treści powierzonych dokumentów.

 

Dobrze rozumiemy charakter takiego zlecenia. Wiemy, że podstawą doskonałego przekładu w tym przypadku staje się wybór odpowiedniego tłumacza, który nie tylko doskonale orientuje się w tematyce powierzonego tekstu i niuansach językowych, ale także wyróżnia się świetnym stylem i łatwością w pisaniu tekstów.

 

W pierwszej fazie współpracy kierujemy fragment przesłanego tekstu do kilku wykwalifikowanych tłumaczy, którzy wykonają bezpłatny próbny przekład. Wybór właściwego tłumacza pozostawiamy klientowi, bądź – jeśli zleceniodawca wyrazi takie  życzenie – naszemu specjaliście.

Lingua Lab oferuje najwyższej jakości tłumaczenia literackie w następujących dziedzinach:

 

  • literatura piękna (powieści, opowiadania, nowele, sagi, książki obyczajowe, thrillery, kryminały, horrory, fantastyka, science-fiction, romanse, literatura dziecięca, komiksy i in.),
  • literatura faktu (reportaże, biografie, autobiografie, dzienniki, pamiętniki, wspomnienia i in.),
  • poezja,
  • literatura fachowa (artykuły naukowe, rozprawy, podręczniki akademickie, poradniki, przewodniki, atlasy, albumy, słowniki, encyklopedie, materiały konferencyjne, materiały szkoleniowe i in.),
  • utwory dramatyczne,
  • publicystyka (artykuły prasowe, felietony, wywiady i inne),
  • e-booki,
  • cykle i serie wydawnicze,
  •  …oraz wszystkie inne dokumenty tekstowe.

 

Ponadto wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, świadczymy usługi nie tylko w zakresie tłumaczenia, ale również redakcji tekstu, korekty językowej i merytorycznej, konsultacje naukowe i specjalistyczne oraz DTP (składu do druku).

 

Już dziś prześlij specjalistom z Lingua Lab fragment dokumentu do próbnego, bezpłatnego przekładu i wybierz najlepszego tłumacza, któremu ostatecznie powierzysz swój tekst. 

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij