Tłumaczenia prawne

Starannie wybrani fachowcy z biura tłumaczeń Lingua Lab profesjonalnie tłumaczą wszelkie teksty prawnicze dla klientów biznesowych i indywidualnych we wszystkich językach europejskich, bliskowschodnich oraz azjatyckich. Proces tłumaczenia odbywa się przy zachowaniu całkowitej poufności treści powierzonych dokumentów.

 

Bezbłędny przekład dokumentu prawnego ma znaczący wpływ na powodzenie przedsięwzięć biznesowych (np. przy negocjacjach między kontrahentami, ustaleniach międzypaństwowych czy międzykontynentalnych). Dlatego tłumacze, którym powierzamy teksty o charakterze prawnym, są nie tylko ekspertami w sprawach językowych, ale również mają ogromną wiedzę w zakresie systemów prawnych obowiązujących w Polsce i na świecie. Wszyscy legitymują się odpowiednim wykształceniem kierunkowym, zgodnym z tematyką tłumaczonego tekstu.

 

W Lingua Lab gwarantujemy precyzyjny przekład następujących dokumentów prawnych:

  • umowy handlowe, umowy kredytowe, pełnomocnictwa, gwarancje,
  • dokumentacje przetargowe,
  • akty notarialne, dokumenty sądowe i ubezpieczeniowe,
  • unijne akty prawne (dyrektywy oraz rozporządzenia Komisji Europejskiej),
  • uchwały, ustawy, zarządzenia i rozporządzenia, upoważnienia, regulacje
  • opinie i analizy prawne,
  • dokumenty rejestracyjne pojazdów.

 

Skontaktuj się z Lingua Lab w celu natychmiastowego otrzymania bezpłatnej wyceny

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij