Tłumaczenia stron internetowych

Poza Polakami język polski zna tylko 0,36% obywateli Unii Europejskiej. Dlaczego sam ograniczasz sobie dostęp do rynku międzynarodowego? Świat czeka na Twoje produkty i usługi!

 

Sprawdź ofertę Lingua lab w zakresie tłumaczenia stron internetowych.

 

Wykonamy tłumaczenie twojej strony www na dowolny język europejski i wybrane języki pozaeuropejskie. Nasi inżynierowie lokalizacji zabezpieczą kod źródłowy stron i oddzielą go od tekstu przeznaczonego do tłumaczenia. Możemy zagwarantować, że struktura strony nie zostanie naruszona, a koszt będzie niższy – nie płacisz za elementy, które nie są przeznaczone do tłumaczenia. O wysoką jakość przekładu i dobór terminologii odpowiedni nie tylko do tematyki, ale i do kontekstu kulturowego danego obszaru językowego, zadba tłumacz-Native Speaker języka docelowego. Nasz Dział Kontroli Jakości pod kierunkiem dedykowanego Twojemu zamówieniu kierownika projektu dopilnuje wszystkich szczegółów tak, aby Tobie pozostało tylko zaimportowanie tekstu na stronę internetową w nowej wersji językowej!

 

Nie musisz ograniczać się do jednego języka – specjalizujemy się w obsłudze projektów wielojęzycznych!

 

A może prowadzisz firmę za granicą i chcesz otworzyć oddział w Polsce? Na porządku dziennym są także dla nas tłumaczenia na język polski.

 

Zespół Lingua Lab zadba o tłumaczenie wszystkich ważnych dla Ciebie elementów, takich jak:

  • wszystkie informacje umieszczone na stronie internetowej,
  • aplikacje i materiały audiowizualne,
  • Twoja oferta, specyfikacje techniczne produktów, certyfikaty i zaświadczenia,
  • Twój sklep internetowy,
  • teksty marketingowe i slogany reklamowe (oferujemy także copywriting),
  • formularze, mailingi i inne narzędzia, które ułatwią Ci komunikację z klientem,
  • treści przeznaczone na Facebooka, firmowego bloga czy forum,
  • …wszystko, czego potrzebujesz!

 

Z chęcią zaproponujemy Ci efektywny sposób realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Możemy także bezpłatnie wykonać krótkie tłumaczenie próbne, aby udowodnić Ci, jak wysoka jest jakość naszych usług.

 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.com.pl lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny.

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij