Kontrola jakości usług DTP

 

W Lingua Lab świadczymy profesjonalne usługi z zakresu Desktop Publishing (składu i łamania tekstu, a także przygotowania publikacji do druku) we wszystkich językach. Cały proces podlega ścisłej kontroli jakości na każdym etapie realizacji zamówienia. Dzięki temu przygotowane przez nas projekty są nie tylko wyjątkowe, ale przede wszystkim ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

 

Działaniami z zakresu DTP w Lingua Lab zajmują się doświadczeni pracownicy, którzy doskonale znają programy do łamania i składu tekstu jak również odznaczają się skrupulatnością, kreatywnością oraz umiejętnością pracy w grupie (często podczas wykonywania zlecenia, konieczne są konsultacje z tłumaczami czy inżynierami lokalizacji). Wszystko dlatego, aby spełnić życzenia naszych klientów. 

 

Proces DTP jest bardzo złożony, stąd dużą wagę przywiązujemy do wielokrotnej kontroli jakości. Nasi wykwalifikowani specjaliści zwracają przede wszystkim uwagę na:

 

  • poprawność wyświetlania się czcionek i schematów,
  • kontrolę zawartości merytorycznej i językowej dokumentu,
  • zachowanie poprawności typografii danego języka,
  • kontrolę spójności tekstu i zasad interpunkcji w każdym z języków,
  • wprowadzenie wszelkich wymaganych przez Ciebie zmian, w sposób zgodny z wcześniejszymi sugestiami.

 

Masz wątpliwości czy pytania? Chętnie odpowiemy na wszystkie. Skieruj do Lingua Lab dowolny projekt z zakresu DTP, aby przekonać się jak wygląda w pełni profesjonalny skład, łamanie i przygotowanie dokumentu do druku. Zapraszamy do kontaktu. 

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij