Narzędzia do DTP

 

W Lingua Lab oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu Desktop Publishing (czyli składu i łamania tekstu oraz przygotowania publikacji do druku) w każdej kombinacji językowej. Przyjmujemy pliki we wszystkich formatach (.indd, .gif, .jpg, .bmp, .ai, .eps, .tif, .wmf i innych).

 

Wszystkie zlecenia tego typu wykonujemy przy użyciu nowoczesnych programów do składu, do druku i do obróbki graficznej plików. Dzięki temu zrealizowane projekty każdorazowo odznaczają się wysoką jakością pod względem technicznym.

 

Do najważniejszych profesjonalnych narzędzi, jakich używamy w realizacji projektów DTP należą:

 

  • aplikacje do DTP (Adobe FrameMaker, Adobe InDesign, Adobe PageMaker, Corel Draw, Interleaf, QuarkXPress),
  • programy graficzne (Adobe Illustrator, Corel Draw, Adobe Photoshop, Paint Shop Pro),
  • oprogramowanie do projektowania (AutoCAD)
  • oprogramowanie do tworzenia aplikacji internetowych (HTML, Adobe Dreamweaver, Adobe Flash, Adobe ColdFusion, Adobe GoLive, MS FrontPage).

 

Skieruj do Lingua Lab dowolny projekt z zakresu DTP, aby błyskawicznie otrzymać bezpłatną wycenę i – w dalszej kolejności – podjąć satysfakcjonującą współpracę. 

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

 

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij