Język polski

 

W Lingua Lab wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z języka polskiego i na język polski. Świadczymy również usługi w zakresie lokalizacji, DTP (składu do druku i przygotowania tekstu do publikacji) oraz copywritingu. Każdy z językowych projektów jest nadzorowany przez wykwalifikowanych kierowników i powierzony doświadczonym tłumaczom legitymującym się obszerną wiedzą z w zakresie tematyki przekładanego tekstu. 

 

W Lingua Lab tłumaczymy następujące dokumenty z języka polskiego i na język polski:

 

 

Skieruj do Lingua Lab dowolny dokument do tłumaczenia, lokalizacji czy DTP (np. farmaceutyczny, chemiczny, literacki czy ekonomiczny), a szybko otrzymasz bezpłatną wycenę. Zapraszamy do kontaktu! 

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

 

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij