Języki europejskie

 

W Lingua Lab świadczymy profesjonalne usługi z zakresu tłumaczeń pisemnych i ustnych, lokalizacji i DTP we wszystkich językach europejskich. Tłumaczymy w dowolnych kombinacjach językowych, także z języka obcego na język obcy – np. z polskiego na czeski, z angielskiego na niemiecki, z norweskiego na polski). Wszystkie tłumaczenia powierzamy starannie wybranym tłumaczom, specjalistom nie tylko w zakresie języka docelowego i tematyki tekstu, ale również legitymującym się rozległą wiedzą w zakresie kultury danego kraju w Europie. To właśnie dzięki rozbudowanemu zespołowi profesjonalistów tłumaczenia realizowane w Lingua Lab odznaczają się najwyższą jakością – w dobie globalizacji i  wiążącym się z tym wkroczeniem wielu firm na rozmaite rynki zagraniczne, takie tłumaczenie ma nieocenioną wartość.

 

W Lingua Lab wykonujemy tłumaczenia wszelkich dokumentów z języków europejskich i na języki europejskie w następujących dziedzinach:

 

 

Wychodząc naprzeciw złożonym potrzebom biznesowym i indywidualnym wymaganiom klientów, świadczymy kompleksowe usługi językowe dla firm, instytucji i wydawnictw.

 

Skontaktuj się z Lingua Lab mailowo czy telefonicznie lub prześlij dowolny tekst do tłumaczenia. Błyskawicznie otrzymasz bezpłatną wycenę i korzystne warunki satysfakcjonującej współpracy.  

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij