Kariera

W Lingua Lab stale poszerzamy swój zespół o osoby ambitne, rzetelne i odpowiedzialne.

 

 

Praca dla tłumaczy

 

 

Zapraszamy do współpracy tłumaczy wszystkich języków europejskich, azjatyckich oraz bliskowschodnich (również w kombinacji z języka obcego na język obcy), którzy oprócz znajomości języka obcego posiadają specjalistyczną wiedzę z określonej dziedziny oraz doświadczenie w tłumaczeniu. Mile widziana umiejętność obsługi narzędzi CAT.  

 

Aby zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko tłumacza przejdź do wypełniania FORMULARZA APLIKACYJNEGO TŁUMACZA

 

Pozostałe oferty pracy

 

 

 

Project Manager

 

Inżynier lokalizacji

 

Tłumacz

Korektor

 

Prosimy o przesłanie CV zawierającego opis doświadczenia w zakresie tłumaczeń na adres: info@lingualab.pl.

 

Prosimy również o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

 

 Wypełniając powyższy formularz akceptujesz zasady korzystania z witryny.

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij