Strefa tłumacza

 

W Lingua Lab wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne pisemne i ustne we wszystkich językach europejskich, bliskowschodnich i azjatyckich z zakresu wielu dziedzin:

 

Stale poszerzamy nasz zespół o tłumaczy, którzy oprócz doskonałej znajomości z języka obcego, posiadają również z specjalistyczną wiedzę z określonej dziedziny, a także poparte sukcesami doświadczenie w tłumaczeniach. Znajomość obsługi narzędzi CAT będzie dodatkowym atutem.

Aby dołączyć do naszego zespołu tłumaczy prześlij swoje CV opisujące Twoje doświadczenie w tłumaczeniach wraz ze wskazaniem dziedzin specjalizacji. Jeśli posiadasz, załącz także referencje. Chętnie zapoznamy się z każdą aplikacją. Zapraszamy!

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij