Lokalizacja stron internetowych

 

W dobie Internetu, posiadanie strony www staje się podstawową kwestią dla chcącej się liczyć firmy. Zatem nie dziwi fakt, że coraz więcej przedsiębiorstw chce udostępniać teksty na swojej stronie internetowej – również w językach obcych.

 

W Lingua Lab świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu lokalizacji stron internetowych – czyli przystosowania gotowego tłumaczenia do potrzeb, oczekiwań i wymagań docelowego odbiorcy. Umiejętnie wykonana lokalizacja strony internetowej (np. strony firmowej, portalu internetowego, sklepów internetowych, platform czy portali gier komputerowych) gwarantuje sukces we wprowadzaniu dowolnego produktu lub usługi na rynki zagraniczne.

 

Każdy projekt lokalizacyjny w Lingua Lab jest realizowany przez zespół doświadczonych fachowców – tłumaczy, lingwistów, inżynierów lokalizacji czy testerów – i przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi i technologii.

 

Profesjonalna lokalizacja w Lingua Lab obejmuje następujące działania:

 

  • tłumaczenie treści,  
  • lokalizacja kulturowa zawartości strony internetowej,
  • tłumaczenie oprogramowania internetowego,
  • lokalizacja elementów graficznych (bądź przygotowanie nowych, jeśli lokalizacja nie jest możliwa),
  • internacjonalizacja,
  • testowanie.

 

Skieruj do specjalistów z Lingua Lab dowolny projekt językowy do tłumaczenia lub lokalizacji, aby błyskawicznie otrzymać bezpłatną wycenę i tym samym rozpocząć satysfakcjonującą współpracę. 

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij