Testowanie

 

W Lingua Lab gwarantujemy najwyższej jakości usługi z zakresu lokalizacji (czyli dostosowania tekstu gotowego tłumaczenia i wszystkich jego dodatkowych elementów – grafik, wykresów, zdjęć, haseł reklamowych, ikon itp. – do potrzeb i wymagań odbiorcy docelowego).

 

Każda realizacja projektu lokalizacyjnego kończy się dokładnym testowaniem aplikacji (zarówno przy oprogramowaniu zewnętrznym jak i na poziomie oprogramowania zleceniodawcy). Pozwala to na weryfikację poprawności działania aplikacji. To poprzez testowanie sprawdza się jakość, stabilność, zgodność, interoperacyjność, funkcjonalność każdej wersji językowej, a także odpowiednie zabezpieczenie systemu.  

 

Na proces testowania w Lingua Lab składa się:

 

  • testowanie lokalizowanego oprogramowania i multimediów (interfejsu użytkownika, funkcjonalności, systemu pomocy, technologii mobilnych),
  • testowanie przeprowadzonej lokalizacji w ramach globalizacji stron internetowych,
  • testowanie lokalizacji gier komputerowych i gier on-line (igaming, online gambling),
  • testowanie funkcji internacjonalizacji.

 

Skieruj do Lingua Lab dowolny projekt tłumaczeniowo-lokalizacyjny (lokalizujemy m.in. oprogramowanie, aplikacje, strony www, gry komputerowe, gry on-line i in), aby otrzymać bezpłatną wycenę i propozycje strategii działania.

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij