Kompleksowe tłumaczenia dla firm, instytucji, wydawnictw

 

W Lingua Lab świadczymy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń dla firm, instytucji i wydawnictw. Zazwyczaj w projektach językowych nie chodzi wyłącznie o jedną usługę. Tłumaczenie pisemne często łączy się z lokalizacją i składem do druku (DTP), w innych sytuacjach konieczna jest pomoc tłumacza ustnego czy zapewnienie sprzętu do obsługi konferencji. Dobrze rozumiemy specyfikę nowoczesnego biznesu i indywidualne oczekiwania klienta -  stąd nasza bogata oferta, a także wyjątkowe pakiety usług Business to Business w atrakcyjnych cenach.

 

W Lingua Lab proponujemy:

 

  • Usługi dla firm – tłumaczenia we wszystkich językach europejskich, azjatyckich i bliskowschodnich, profesjonalną lokalizację, sprofilowane działania z zakresu DTP, doskonały outsourcing, organizację tłumaczeń ustnych na najwyższym poziomie podczas spotkań biznesowych.
  • Usługi dla wydawnictw – tłumaczenie książek i wszelkich innych tekstów przeznaczonych do publikacji z możliwością wykonania profesjonalnego składu i przygotowania dokumentów do druku,
  • Outsourcing językowy – w ramach tej usługi rekrutujemy, testujemy i wybieramy najwłaściwszych tłumaczy dla danej firmy, a także koordynujemy i nadzorujemy ich pracę. W krótkim czasie możemy skompletować stały zespół wykwalifikowanych tłumaczy dla prowadzenia długo- lub krótkoterminowego projektu.

 

Skontaktuj się z Lingua Lab mailowo, telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza bezpłatnej wyceny, abyśmy mogli uzgodnić warunki przyszłej satysfakcjonującej współpracy. Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji.

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij