Obsługa techniczna tłumaczeń symultanicznych i konferencji

 

Przygotowanie wydarzeń biznesowych – zwłaszcza o charakterze międzynarodowym – wymaga wielu działań. W Lingua Lab nie tylko realizujemy najwyższej jakości tłumaczenia ustne, ale również gwarantujemy profesjonalną organizację i obsługę techniczną konferencji, kongresów, negocjacji, zebrań, sympozjów, badań fokusowych, szkoleń, imprez, eventów firmowych i wszelkich innych spotkań biznesowych.

 

Organizując kompleksowo dowolne wydarzenie biznesowe w kraju bądź za granicą, każdorazowo zapewniamy obecność doświadczonych tłumaczy ustnych (konsekutywnych i symultanicznych) wszystkich języków europejskich, azjatyckich i bliskowschodnich. Są to starannie wybrani specjaliści, legitymujący się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale i fachową wiedzą w zakresie poruszanej na spotkaniu biznesowym tematyki. Każdego z naszych tłumaczy obowiązują ścisłe klauzule poufności danych.

 

W ramach świadczonych usług organizacyjnych dbamy także o dostarczenie, dostosowanie i przetestowanie odpowiedniego sprzętu konferencyjnego, audiowizualnego i multimedialnego oraz nadzór i obsługę techniczną podczas trwania całego spotkania.

 

W zależności od rodzaju spotkania i potrzeb firmy dostarczamy i oferujemy następujący sprzęt:

 

 • kabiny tłumaczeniowe,
 • odbiorniki przekładu,
 • mikrofony przewodowe i bezprzewodowe,
 •  multifony,
 • nagłośnieniowe kongresowe systemy cyfrowe, wzmacniacze mocy,
 • miksery audio,
 • kolumny głośnikowe,
 • ekrany, projektory, telebimy, monitory plazmowe, rzutniki,
 • podłogi diodowe,
 • laptopy,
 • odtwarzacze DVD i CD,
 • …i wszelkie inne urządzenia niezbędne dla powodzenia spotkania biznesowego.

 

Przystępując do organizacji spotkania biznesowego, przekaż doświadczonym fachowcom z Lingua Lab wszelkie informacje (przede wszystkim język i tematykę tłumaczenia) oraz  instrukcje, dokładnie określ oczekiwania względem tłumacza ustnego i sprzętu do obsługi technicznej. Pamiętaj o przesłaniu do Lingua Lab wszelkich materiałów związanych z wydarzeniem (program, teksty wystąpień, prezentacje, opracowania, analizy) dla ułatwienia pracy tłumaczy.

 

Ważne, aby każde wydarzenie biznesowe zostało przygotowywane z dużym wyprzedzeniem. Dlatego już dziś skontaktuj się z Lingua Lab, aby omówić szczegóły organizacyjne planowanego spotkania biznesowego.

 

Skontaktuj się z Lingua Lab wysyłając zapytanie na adres: info@lingualab.com.pl 
lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

 błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab

Witryna www.lingualab.com.pl używa i wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Witryna www.lingualab.pl używa i wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Zamknij